Agencja reklamowa Poznań

Poznań jest dużą Polską metropolią i z pewnością doskonałym miejscem do robienia interesów. Mieszka tu ponad 550 tysięcy mieszkańców a jeszcze większa liczba odwiedza tę miasto w ciągu roku. Niemniej przy równie dużej konkurencji nie łatwo jest trafić do klienta. Dlatego może Ci się przydać agencja reklamowa Poznań.

Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu marketingu internetowego. Działamy na rynku regionalnym krajowym i międzynarodowym już od wielu lat dzięki czego zdobyliśmy bogate doświadczenie i pozyskaliśmy licznych zadowolonych klientów.

Jeśli potrzebna Ci jest strona internetowa, chcesz poprawić swoją pozycje w internecie, potrzebujesz projekty graficzne czy w jakiś inny sposób chcesz trafić do klientów w swoim regionu napisz do nas z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Poznań jest miastem położonym w województwie wielkopolskim, jest to ósme miasto co do wielkości pod względem powierzchni (26 191 ha) oraz piątym pod względem liczby ludności (539 545 dane z 31 grudnia 2017 roku). Miasto jest zasadniczym węzłem drogowym i kolejowym. W Poznaniu funkcjonuje również międzynarodowy port lotniczy. Miasto jest ośrodkiem handlu, przemysłu, logistyki, jak i turystyki. W Poznaniu znajduje się największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Jest to ośrodek naukowy, kulturalny i akademicki. W szkołach wyższych studiuje blisko 129 tysięcy osób. Mówi się, że jest to miasto studenckie. Poznań znajduje się na czwartym miejscu w Polsce pod względem odwiedzin turystów.