Agencja reklamowa Łódź

Chcesz pozyskać nowych klientów lecz nie masz czas lub nie wiesz jak się za to zabrać? Potrzebna ci może agencja reklamowa Łódź? W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w marketingu internetowym. U nas możesz zamówić stronę internetową, pozycjonowanie strony czy inne materiały marketingowe.

Istniejmy na rynku już wiele lat i wykonaliśmy projekty dla setek klientów o czym możesz się przekonać w zaglądając do naszego portfolio. Chętnie pomożemy Ci na każdym kroku czy wprowadzimy w życie twój pomysł. Napisz do nas a dokonamy dla Ciebie darmowej wyceny. Szybko i profesjonalnie.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Łódź jest miastem położonym w województwie łódzkim. Jest czwartym miastem w Polsce pod względem wielkości powierzchni (29 325 ha) oraz trzecim pod względem liczby mieszkańców (693 797, stan na 31 grudnia 2017 roku). Miasto uznawane za ośrodek kulturalny, przemysłowy i akademicki. Przed przemianami polityczno gospodarczymi było to również centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. W roku 2015 poszczególne obszary Łodzi zostały uznane za “Pomnik historii” i zostały okrzyknięte wspólną nazwą “Łódź – wielokulturowy krajobraz miasta przemysłowego.