Agencja reklamowa Kraków

Chcesz dotrzeć i pozyskać nowych klientów? Poszukujesz agencji reklamowej na terenie Krakowa? Liczą się dla Ciebie efekty? Możemy Ci pomóc w tym trudnym zadaniu. Od wielu lat zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą w internecie. Przy naszej pomocy możesz poprawić pozycje swojej strony internetowej, poprawić swój wizerunek w internecie czy zlecić nam stworzenie pracy graficznej bądź strony lub sklepu internetowego. Żadne zadanie nie jest dla nas zbyt ciężkie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się do nas napisać poprzez poniższy formularz bądź korzystając z adresu e-mail. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko będzie możliwe, a ewentualne wyceny wykonamy za darmo.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Kraków jest położony w województwie małopolskim, jest to drugie miasto w kraju pod względem powierzchni (32 685 ha), jak i liczby ludności (766 739, stan na 31 grudnia 2017 roku). Kraków był stolicą Polski do 1795 roku, a także miastem koronacyjnym oraz nekropolią królów Polski. Od 100 roku jest on również stolicą diecezji krakowskiej, natomiast od 1925 roku również metropolii i archidiecezji. W mieście znajdują się główne siedziby między innymi Polska Akademia Umiejętności, Instytut Zootechniki, a także Narodowe Centrum Nauki. W Krakowie działają również placówki kulturalne, takie jak Muzeum Narodowe, Narodowy Stary Teatr, Biblioteka Jagiellońska czy też Archiwum Narodowe. W 2000 jako pierwsze miasto z Polski, Kraków został Europejską Stolicą Kultury. Co roku odwiedza go milionowa liczba turystów w tym sporym odsetkiem są także turyści zagraniczni, najwięcej gości przybywa z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii oraz Rosji.