Agencja reklamowa Katowice

Katowice znane szczególnie z takich miejsc jak Katowicki Spodek, Pomnik powstańców śląskich czy Nikiszowiec. Katowice to także doskonałe miejsce dla biznesu gdzie żyję ponad 300 tysięcy Polaków do których chcielibyśmy dotrzeć. Nasza agencja reklamowa Katowice może Ci w tym pomóc.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej reklamie internetowej. Od pozycjonowania stron po własne rozwiązania autorskie oraz działania promocyjne w internecie. Posiadamy wiele gotowych produktów jak programy dla lekarzy, restauracji czy fryzjerów jak też jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie całkiem indywidualne rozwiązanie.

Napisz do nas aby ustalić szczegóły i uzyskać darmową wycenę. Dzięki naszym usługom staniesz się znaną marką w Katowicach i pozyskasz wielu nowych klientów.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Katowice to miasto położone w województwie śląskim. Największe pod względem liczby mieszkańców miasto konurbacji górnośląskiej. Jest jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są położone na trasie bazowych szlaków krajowych i międzynarodowych drogowych, jak i kolejowych. W Katowicach, a dokładniej w Pyrzowicach znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Jest to ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, który jest centrum handlowo-usługowym. Jest także ośrodkiem koncentracji usług medycznych oraz funkcji kulturalnej, akademickiej oraz sportowej.