Agencja reklamowa Kalisz

Niezależnie gdzie i jaką firmę się prowadzi reklama jest niezbędna w celu przyciągnięcia do siebie klientów. Natomiast nasza agencja reklamowa Kalisz dobrze zna się na kwestii jaką jest reklama internetowa.

Istniejemy na rynku wiele lat i w czasie tym udało nam się wykonać mnóstwo projektów jak też pomóc nie jednemu przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się szczególnie w reklamie internetowej obejmującej tworzenie stron internetowych ich modyfikacją jak i pozycjonowanie. Nie obce są nam również prace graficzne i wszelkie formy reklamy internetowej.

Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz jakiekolwiek pytania. Odpowiemy jak szybko będzie to możliwe.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Kalisz to miasto na prawach w środkowo-zachodniej Polsce na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną, u ujścia Swędrni. Kalisz jest historyczną stolicą Wielkopolski i drugim co do wielkości ośrodkiem województwa wielkopolskiego. Kalisz jest jednym z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Od czasów II rozbioru Polski, Kalisz był stolicą województwa kaliskiego. Najstarsze ślady działalności ludzkiej na terenie miasta i jego okolic sięgają mezolitu. Intensywne zasiedlenie w okresie wpływów rzymskich wynikało z położenia w znaczącym punkcie „Szlaku Bursztynowego”, łączącego imperium rzymskie z wybrzeżem Bałtyku. O wystąpieniu tego świadczy fakt, iż aleksandryjski uczony Klaudiusz Ptolemeusz w „Geografii” wymienił miejscowość „Kalisia”, która jest identyfikowaną przez badaczy z Kaliszem. Dzięki temu mówi, się że Kalisz jest najstarszym miastem o którym mówi i pisze się w historii.