Agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to miejsce znane prawie każdemu Polakowi i miejsce gdzie prężnie działa wiele firm. Niestety duża konkurencja powoduję że nie łatwo jest pozyskać klientów. Toteż każda firma działająca w regionie powinna zastanowić się nad usługami jakie oferuję agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski.

Potrzebujesz szablon na allegro? Chcesz wypozycjonować lub poprawić swoją stronę internetową? Poszukujesz nowych klientów ze swojego regionu a może potrzebny Ci projekt wizytówki, ulotki lub innego produktu marketingowe? Oferujemy wszystkie z wymienionych usług i znacznie więcej na wysokim poziomie.

Dzięki naszym usługom z pewnością pokonasz swoją konkurencję a Twoja firma będzie rozpoznawana i pozytywnie kojarzona przez klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Gorzów Wielkopolski to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Miasto położone jest nad rzeką Wartą, wraz z 24 gminami, 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiate województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską. Gorzów Wielkopolski, pod względem geograficznym leży na skraju Kotliny Gorzowskiej, która mieści się na Równinie Gorzowskiej, nad Wartą, u ujścia Kłodawki. Wcześniej, tereny na których położony jest Gorzów Wielkopolski należały do ziemi lubuskiej. W 1252 roku tereny te zostały włączone do Marchii Brandenburskiej, stanowiąc zalążek Nowej Marchii. Do 1945 miasto związane było z niemiecką Brandenburgię, a po II wojnie światowej znalazło się w granicach Polski. Pierwotną nazwą miasta Gorzów Wielkopolski było Landsberg an der Warthe. Słowa Gorzów zaczęto używać po zakończeniu II wojny światowej.