Agencja Interaktywna Gdańsk

Agencja Interaktywna Gdańsk

W dzisiejszych czasach promowanie strony w internecie jest konieczne. Ze względu na stale rosnącą liczbę firm, które swoją działalność tworzą w internecie i tym samym rosnącą konkurencję ciężko jest się wybić i sprawić by klient wybrał właśnie Twoją markę. Jako agencja interaktywna Gdańsk mamy doświadczenie w branży e-commerce. Możemy wypozycjonować Twoją stronę i tym samym sprawić że ruch na niej się zwiększy. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej strony możemy ją dla Ciebie zrobić. Jako agencja interaktywna Gdańsk zajmujemy się tworzeniem stron, jak i sklepów internetowych na takich platformach jak WordPress oraz PrestaShop. Dodatkowo możemy wykonać dla Ciebie instalację i konfigurację wtyczki WooCommerce, która pozwala na prowadzenie sklepu internetowego na platformie WordPress.

Nasza agencja interaktywna Gdańsk specjalizuje się w tworzeniu reklam w internecie. Zajmujemy się również pozycjonowaniem. Jako agencja interaktywna Gdańsk mamy doświadczenie w promowaniu stron internetowych. Poza dobrze prezentującą się stroną pod względem wizualnym ważne jest aby strona była dobrze wypozycjonowana. Jest to bardzo ważne aby nasza strona była widoczna dla użytkowników internetu. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google zapewni nam zwiększenie ruchu na stronie, a co za tym idzie szanse na zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Dlaczego warto korzystać z Google AdWords?

Reklamy AdWords niosą ze sobą wiele zalet. Dzięki nim możemy całkowicie panować nad wypuszczanymi przez nas reklamami czemu służą statystyki dostępne przez 24h. Łatwość nanoszenia zmian i efektywny model rozliczeń sprawia, że Google AdWords jest narzędziem, które może być wykorzystywane praktyczne przez każdego.

Dokładne targetowania

Google daje możliwość dotarcia do około 95% użytkowników Internetu. Jednakże to nie w tym tkwi jego potęga. Dzięki targetowania miliardy użytkowników można pogrupować i wybrać spośród nich grupę realnie zainteresowaną danym przekazem reklamowym. Nasze komunikaty nie będą wysyłane w próżnię. Grupę docelową można określać przy pomocy wielu kryteriów, takich jak, miejsca, zainteresowania czy tematy w czym specjalizuje się nasza agencja interaktywna Gdańsk.

Różnorodność

Jako agencja interaktywna Gdańsk cenimy sobie kreatywność i nieoczywiste sposoby przekazywania komunikatów. Reklamy AdWords to nie tylko pola tekstowe wyświetlające się w pierwszej linii wyników wyszukiwania. Kreacje reklamowe mogą przybierać różnorodne formy – banerów, galerii produktów, reklam w Gmailu i innych. Różnorodność wariantów daje nam szansę na przetestowanie kampanii na różnych kanałach dotarcia do konsumentów.

Egalitarność

Nasza agencja interaktywna Gdańsk wie, że reklamy AdWords są idealnym sposobem promocji, nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także kilkuosobowych firm. Jeżeli nie stać nas na klasyczną reklamę możemy skorzystać z platformy AdWords Express. To uproszczona wersja standardowego Google AdWords, dzięki której nawet początkujący użytkownik już w kilka minut stworzy własną kampanię linków sponsorowanych.

 

 

My jako agencja interaktywna Gdańsk możemy zapewnić Ci usługę jaką jest pisanie odpowiednio dopasowanych tekstów pod pozycjonowanie z odpowiednio dobranymi tzw. słowami kluczowymi. Jako agencja interaktywna Gdańsk polecamy również skorzystanie z usługi Google AdWords. Google AdWords daje nam możliwość utworzenia kampanii AdWords, która jest dodatkowo płatną w Google usługą. Od wysokości stawki jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na wybrane słowa kluczowe zależy na jakiej pozycji będziemy w wyszukiwarce. Jest to gwarancja uzyskania konkretnego miejsca w wyszukiwarce, czego nie zapewnia nam wprowadzenie treści na stronie. Jednak zarówno jedna, jak i druga usługa daje nam taką możliwość.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes powinieneś poważnie przemyśleć podjęcie kroków związanych z pozycjonowaniem. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i skorzystania z naszych usług!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Gdańsk jest miastem położonym w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Gdańsk jest na siódmym miejscu co do wielkości pod względem powierzchni (26 196 ha), oraz na szóstym miejscu pod względem liczby mieszkańców (464 293, stan na 31 grudnia 2017 roku). Gdańsk jest uznawany za centrum kulturalne, gospodarcze, naukowe oraz za węzeł komunikacyjny w północnej Polsce. Miasto jest stolicą województwa pomorskiego oraz ośrodkiem gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początek upadku komunizmu w Europie Środkowej. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w których działają liczne instytucje oraz placówki kulturalne. W Gdańsku odbywają się również największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif. Wraz z Sopotem i Gdynią ośrodek aglomeracji gdańskiej tworzy Trójmiasto.