Agencja e-Commerce

agencja kreatywna wcommercePlatform e-commerce na rynku jest naprawdę wiele, warto zastanowić się nad tym jaką wybrać i poznać różne oprogramowania do tworzenia e-sklepów. Pomóc nam w tym może odpowiednio wybrana agencja e-Commerce. Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie musisz podjąć decyzję o tym, z jakiej platformy chcesz korzystać. Platformy rożną się możliwościami, ceną oraz przeznaczeniem. Spotkamy się z wieloma opiniami, czy najlepszy jest tani sklep abonamentowy, darmowa platforma open-source czy może bardziej kosztowny abonament.

Co powinniśmy brać pod uwagę poszukując odpowiedniej agencja e-commerce oraz właściwej platformy?

Pierwszym czynnikiem, który musimy wziąć pod uwagę przy wyborze agencja e-Commerce oraz platformy jest koszt wdrożenia i utrzymania. Nie każdą platformę będzie można tak samo skutecznie pozycjonować. Każda platforma ma swoje wymagania odnośnie serwera i jego parametrów. Jeżeli sklep ma posiadać dużą bazę produktów i będzie oparty o wymagającą dobrego serwera platformę, wpłynie również na ostateczną cenę.

Nasza agencja e-Commerce projektuje sklepy WordPress z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce. Przygotujemy i wdrożymy dla Was strategię budowy wizerunku firmy w internecie. Jako niezależna agencja e-Commerce specjalizujemy się w łączeniu i projektowaniu celów biznesowych. Mamy doświadczenie w kreowaniu sklepów internetowych i stron internetowych. Realizujemy nowatorskie projekty. Stawiamy na innowacyjne i designerskie podejście.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.