Pozycjonowanie w yandex.ru

 Stosunek do Rosji można mieć rożny. Niektórzy lubią te kraj, inni omijają go z daleka. Jednak nie zmienia to faktu, że jest  to dobry partner handlowy o silnej gospodarce, liczbie obywateli przewyższającej 143 miliony i dużych zasobach naturalnych. Sama zaś Moskwa zalicza się do  najbogatszych miast świata.

Jeśli jednak chciałbyś zaistnieć na tym rynku, strona internetowa z dobrą pozycją jest niezbędna. Rosyjski rynek należy jednak do specyficznych rynków. Nie w każdym kraju bowiem najważniejszą wyszukiwarką jest Google. Dlatego abyś osiągnął sukces, chcemy Ci   zaproponować pozycjonowanie w yandex.ru.

Yandex.ru jest najpopularniejszą rosyjską wyszukiwarką, wykorzystywaną przez około 64% obywateli tego kraju. Wysoka pozycja w tej wyszukiwarce umożliwi Ci pozyskanie licznych klientów z Rosji, a tym samym na osiągniecie sukcesu biznesowego.

Posiadamy bogatą wiedzę na temat pozycjonowania stron i liczne doświadczenia z przeszłości. Przy pracy zaś dokładamy wszelkich starań aby wypromować stronę naszych klientów na sam szczyt wyszukiwarki.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Adres email (wymagane)

Twoja wiadomość (wymagane)

 Kopia dla nadawcy

 Zapisz na newsletter